Zpět na výpis

Rustikální dům s bazénem, Brač

2 1 150m
ID: CH0096

Tento jedinečný rustikální dům s bazénem se nachází na ostrově Brač, cca 40 minut jízdy trajektem ze Splitu. Dům je zrekonstruovaný a ve skvělé lokalitě.

Čtěte více

10 331 750 Kč

425 000 €

353 464 £

482 184 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zcela jedinečný kamenný dům se nachází ve starém městě na ostrově Brač, v oblíbené turistické destinaci. Tato rustikální oáza stará 150 let byla zrekonstruována a zůstaly zachovány tradiční stavební prvky typické pro dané prostředí. Celý dům disponuje rustikální krásou dřeva a kamene. Skládá se ze dvou pater. V prvním patře je kuchyň, jídelna, obývací pokoj, pokoj s pračkou a spíží a koupelna. Dům má obytnou plochu přibližně 70 m2. Do prvního patra, kde jsou dvě ložnice, vede dřevěné schodiště. Dům zdobí dlážděný dvůr s venkovním posezením, terasou, bazénem, skladem a krásně vyzdobenou tavernou / krbem o velikosti 20 m2. Jedná se o jedinečnou investici, vhodnou jak pro bydlení, tak pronájem.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247