Zpět na výpis

Romantický venkovský dům uprostřed přírodní rezervace, Ourique

4 1
ID: PT0153

Klasická romantická venkovská usedlost s bazénem v kraji Alentejo…

Čtěte více

10 984 125 Kč

425 000 €

368 360 £

512 534 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Klasický portugalský venkovský dům, který prošel náročnou a dokonalou rekonstrukcí vedenou zkušeným architektem leží v oblasti Santana da Serra 11 km od městečka Ourique v kraji Alentejo. Dům byl zrekonstruován v roce 2006 a může se pochlubit tradičními detaily místní architektury ve spojení se všemi moderními vymoženostmi. Plocha domu je 260 m² a je naplánován tak, že jej lze užívat i jako venkovský penzion (ložnice mají vlastní příslušenství). Dům se skládá z velkého obývacího pokoje s krbem, plně vybavené, moderní kuchyně, 4 ložnic a 5 koupelen. Plocha pozemku je 25 000 m² a na většině se nachází korkovníky, které nabízí dodatečný zdroj příjmu. K dispozici je jedinečně umístěný bazén, krytá terasa pro venkovní stolování, solární panely pro ohřev teplé vody a vrtaná studna. Dům je blízko rybníku, uprostřed přírodní rezervace, lze k němu dojet jen po 3,5km prašné cesty. Nabízí proto velké soukromí a klid uprostřed magické alentejské přírody. Dům se nachází 1 hodinu a půl jízdy od letišť v Lisabonu a ve Faru. Pobřeží Algarve je vzdáleno 45 minut jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247