Zpět na výpis

Romantický venkovský dům uprostřed přírodní rezervace, Ourique

4 1
ID: PT0153

Klasická romantická venkovská usedlost s bazénem v kraji Alentejo…

Čtěte více

11 470 750 Kč

425 000 €

389 341 £

500 972 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Klasický portugalský venkovský dům, který prošel náročnou a dokonalou rekonstrukcí vedenou zkušeným architektem leží v oblasti Santana da Serra 11 km od městečka Ourique v kraji Alentejo. Dům byl zrekonstruován v roce 2006 a může se pochlubit tradičními detaily místní architektury ve spojení se všemi moderními vymoženostmi. Plocha domu je 260 m² a je naplánován tak, že jej lze užívat i jako venkovský penzion (ložnice mají vlastní příslušenství). Dům se skládá z velkého obývacího pokoje s krbem, plně vybavené, moderní kuchyně, 4 ložnic a 5 koupelen. Plocha pozemku je 25 000 m² a na většině se nachází korkovníky, které nabízí dodatečný zdroj příjmu. K dispozici je jedinečně umístěný bazén, krytá terasa pro venkovní stolování, solární panely pro ohřev teplé vody a vrtaná studna. Dům je blízko rybníku, uprostřed přírodní rezervace, lze k němu dojet jen po 3,5km prašné cesty. Nabízí proto velké soukromí a klid uprostřed magické alentejské přírody. Dům se nachází 1 hodinu a půl jízdy od letišť v Lisabonu a ve Faru. Pobřeží Algarve je vzdáleno 45 minut jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247