Zpět na výpis

Romantická vila s výhledem na Lago di Garda

4
ID: IT0669

Romantická vila u Lago di Garda s krásným výhledem na jezero

Čtěte více

6 273 600 Kč

240 000 €

207 296 £

289 266 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato romantická vila se nachází v klidné centrální poloze v San Zeno di Montagna a nabízí okouzlující výhledy na jezero Lago di Garda. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu a je vzdálena pouhých 5 minut chůze od centra města. Pro svou nádhernou polohu a prostorné uspořádání je vhodná jako rodinný dům, nebo jako investice s velkým potenciálem k pronájmu. Nemovitost má 3 podlaží a její užitná plocha činí 240 m2. Najdeme zde suterén a 2 bytové jednotky. Každá jednotka se skládá z nezávislého vstupu, velkého obývacího pokoje s krbem, kuchyně, 2 ložnic, koupelny a balkonu s nádherným výhledem na jezero. Součástí prodeje je i soukromá zahrada o rozloze 300 m2 s možností výstavby bazénu. San Zeno di Montagna leží na západním svahu Monte Baldo zhruba 10 km od jezera Lago di Garda. Nabízí nádherné výhledy na jezero, proto bývá přezdíváno jako balkon jezera Lago di Garda. Jedná se o klidnější letovisko, které je ideálním bodem pro pěší, nebo horskou turistiku. 

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247