Zpět na výpis

Rohový dům s výhledem na Como

3
ID: IT0036

Čtěte více

9 975 200 Kč

370 000 €

339 940 £

432 670 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Rohový dům o ploše 120m2, 800m od jezera Como s krásným výhledem na něj z terasy. Dům má soukromou zahradu. Skládá se ze 3 ložnic, 3 koupelen, obývacího pokoje, kuchyně a garáže. Je dvoupatrový. Je jej třeba dozařídit.Město Tremezzo, vzdálené asi 1 hodinu jízdy od letišť s přímým spojením do Prahy a 9 hodin jízdy z ČR je jedním z nejpůvabnějších míst jezera Como.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247