Zpět na výpis

Rohový dům přímo u moře

3 1 ano 50m
ID: SP0479

Fantastický rohový městský dům přímo u moře v Marina de la Torre nabízí úžasný výhled na pláž…

Čtěte více

8 164 800 Kč

315 000 €

278 738 £

366 760 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento fantastický rohový dům v první linii u moře se nachází přímo u golfového hřiště Marina de la Torre, které leží v blízkosti Mojácaru, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost, a blízko rybářské vesničky a přístavu Garrucha. Dům má v přízemí velmi prostorný obývací pokoj s jídelnou, salónek, ze kterého se vstupuje na terasu, ze které je výhled na moře. Dále je zde plně vybavená kuchyň s vestavěnými spotřebiči, technická místnost, koupelna se sprchovým koutem, vstupní terasa s přístupen do společné zahrady. V dalších patrech se nacházejí 3 dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi, 2 koupelny, velká terasa s žaluziemi a přístupem na střešní terasu s úžasným výhledem na moře. V suterénu se nachází garáž s prostorem pro 2 vozidla a se skladovacími prostory. K dispozici je také společný bazén, dvojitá okna a klimatizace. Skvělý dům se skvělou polohou. Možnost výhodného a plně zajištěného pronájmu nejen v letních měsících, který nejen financuje veškeré výdaje nemovitosti, ale přinese i zajímavý výnos.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247