Zpět na výpis

Rodinný dům v klidné vilové čtvrti u Cala Egos, Cala d'Or

3 1
ID: SP0521

Rodinná vila v klidné rezidenční čtvrti v oblasti Cala d'Or nabízí dostatek prostoru a klidu s možností využívání společného bazénu, o který se dělí s několika sousedními vilami...

Čtěte více

10 252 225 Kč

395 000 €

341 775 £

479 210 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Tento rodinný dům se nachází v klidné vilové čtvrti poblíž Cala Egos, Cala d'Or. Dům obklopuje krásná zahrada se středomořskými rostlinami a palmami, slunečními terasami a krytou terasou. V domě o velikosti 167 m² je v přízemí obývací pokoj, samostatná jídelna, plně vybavená kuchyň, dvě ložnice, dvě koupelny, toaleta pro hosty a zimní zahrada. V horním patře, přístupném přes venkovní schodiště, je velká terasa, ložnice a koupelna. Dům má ústřední topení, okna s dvojitým oknem, v přízemí s mřížemi. Možnost využívání společného bazénu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528