Zpět na výpis

Rodinný dům v klidné vilové čtvrti u Cala Egos, Cala d'Or

3 1
ID: SP0521

Rodinná vila v klidné rezidenční čtvrti v oblasti Cala d'Or nabízí dostatek prostoru a klidu s možností využívání společného bazénu, o který se dělí s několika sousedními vilami...

Čtěte více

10 202 850 Kč

395 000 €

354 869 £

449 148 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tento rodinný dům se nachází v klidné vilové čtvrti poblíž Cala Egos, Cala d'Or. Dům obklopuje krásná zahrada se středomořskými rostlinami a palmami, slunečními terasami a krytou terasou. V domě o velikosti 167 m² je v přízemí obývací pokoj, samostatná jídelna, plně vybavená kuchyň, dvě ložnice, dvě koupelny, toaleta pro hosty a zimní zahrada. V horním patře, přístupném přes venkovní schodiště, je velká terasa, ložnice a koupelna. Dům má ústřední topení, okna s dvojitým oknem, v přízemí s mřížemi. Možnost využívání společného bazénu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247