Zpět na výpis

Rodinný dům v klidné poloze, Piesendorf

3
ID: AT0057

Rodinný dům je zasazen v idylických kulisách rakouské přírody, ale zároveň nabízí i snadnou dostupnost do centra městečka Piesendorf a na špičkové lyžařské svahy…

Čtěte více

7 152 600 Kč

280 000 €

244 776 £

329 932 US$

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Slunečná a klidná poloha tohoto rodinného domku slibuje krásné výhledy a venkovskou atmosféru. Za pár minut dojedete do centra městečka Piesendorf, kde se nalézá potřebná občanská vybavenost, a za 20 minut jste na sjezdovkách středisek Zell am See či Kaprun/Kitzsteinhorn. Dobře dostupná jsou rovněž okolní jezera, lázně a golfové hřiště a také město Salzburk a letiště. Patrový dům o celkové ploše 120 m² byl postaven v roce 1970 v tradičním venkovském stylu. V přízemí domu se nachází kuchyně s jídelním koutem, koupelna, pokoj a obývací pokoj s krbem, ze kterého se vychází na prostornou terasu a zahradu. V přízemí je k dispozici rovněž garáž, sklad na dřevo a úložné prostory. V patře se nalézají tři ložnice, pracovna, toaleta a balkón. Ve sklepě najdete prádelnu, úložné prostory/kotelnu a útulnou společenskou místnost s dřevěným obložením, barem a posezením. Dům je vybaven dřevěnými dveřmi a okny s vrstveným bezpečnostním sklem. Pozemek okolo domu se rozkládá na 596 m². Dům se nalézá v původním, avšak udržovaném stavu a je tak vhodný k úpravě dle vlastních přání a potřeb.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247