Zpět na výpis

Rodinný dům u sjezdovek v oblasti Dachstein West

3
ID: AT0194

Samostatný rodinný dům na prodej na horách v oblasti Dachstein West s 51 km sjezdovek a na dojezd velké lyžařské oblasti Ski Amadé...

Čtěte více

7 638 600 Kč

290 000 €

259 252 £

344 066 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Rodinný dům se nachází na slunném a klidném místě blízko lanovky a jen pár minut od centra malebného městečka Annaberg im Lammertal v lyžařské oblasti Dachstein West.

POLOHA: Annaberg im Lammertal je součástí lyžařské oblasti Dachstein West, která nabízí 51 km sjezdovek a nespočet dalších volnočasových aktitvit jak během zimní sezóny, tak během léta. Oblast je navíc vzdálená ani ne půl hodiny od oblasti Ski Amadé, golfových hřišť nebo lázní. V Annabergu je také veškerá infrastruktura a služby - obchody, banka atd. Během 8 minut pěšky je možné se dostat k lanovce Kopfbergbahn, ski bus staví nedaleko domu.

NEMOVITOST: Rodinný dům o ploše 140m² má dvě podlaží plus suterén. V suterénu je sklad / technická místnost; v přízemí se nachází zádveří, hala, ložnice, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, technická místnost, koupelna s WC, lyžárna a vstup do zahrady. V horním patře je hala, úložný prostor, 1 ložnice se sprchou a s WC, komora, druhá ložnice, koupelna se sprchou a WC a malá kuchyňka s jídelnou. K domu patří pozemek o velikosti 455 m².

UŽITÍ: Dům je určen k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užíváním majitelem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247