Zpět na výpis

Rodinný dům na horách nedaleko Brambergu

5
ID: AT0207

Krásný a prostorný rodinný dům na prodej nedaleko Brambergu a Kitzbühelu. Skvělá poloha, dostatek prostoru, vlastní wellness – to vše může nabídnout tento dům ve výborném stavu...

Čtěte více

19 593 840 Kč

749 000 €

666 639 £

908 089 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Atraktivní horský rodinný dům s vlastním wellness zázemím v krásné poloze mezi Brambergem a Hollersbachem v tradičním regionu Pinzgau. Dům je obklopen nádhernými horami a snadno se odtud dostanete k těm nejlepším lyžařským destinacím v Rakousku. V blízkosti jsou také nádherná golfová hřiště a cyklostezky.

POLOHA: Tato nemovitost se nachází v krásném městečku Mühlbach mezi Brambergem am Wildkogel a Mittersillem. Mühlbach se nachází 819 metrů nad mořem na úpatí 2225 metrů vysoké hory Wildkogel. Veškerá občanská vybavenost a služby, jako jsou školy, obchody, lékařská péče, restaurace a mnoho dalšího, jsou dostupné za pár minut autem. Vzdálenost od zastávky skibusu je jen 5 minut chůze - odjezdy jsou každých 15 až 30 minut. V zimě si můžete užít lyžování ve dvou různých lyžařských areálech - Bramberg am Wildkogel-Neukirchen (75 km sjezdovek) a v Kitzbühelu (asi 130 km sjezdovek) - obě lokality jsou snadno dosažitelné autem během 5 minut. Místní velkou zajímavostí je bezpochyby také nejdelší sáňkařská dráha na světě. V tomto regionu si užijete jízdu na běžkách, skialpinismus, bruslení, zimní turistiku se sněžnicemi nebo paragliding. V létě je oblast ideální na vysokohorské túry Kitzbühelskými Alpami a národním parkem Vysoké Taury. Pro cyklisty je k dispozici rozsáhlá síť cyklostezek. Golfová hřiště v Mittersillu a Kitzbühelu patří k nejlepším v celém Rakousku.

NEMOVITOST: Tato nemovitost byla postavena v roce 1984 na pozemku o rozloze cca. 1 069 m² a v posledních několika letech neustále modernizována. K dispozici je celkem přibližně 280 m² využitelného prostoru, z toho obytný prostor přibližně 170 m². Dům je rozložen na 2 podlažích a nabízí velkorysý obývací prostor s 5 ložnicemi, 2 koupelnami, wellness, velkým obývacím pokojem se samostatnou kuchyní a útulným jídelním koutem. Všechny pokoje jsou prostorné a plné slunečního světla. K dispozici je také garáž a velký úložný prostor.

POUŽITÍ: Tuto nemovitost je možné používat buď jako hlavní bydliště, nebo jako investiční nemovitost s turistickým pronájmem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247