Zpět na výpis

Reprezentativní vila v Menaggiu

5
ID: IT0008

Čtěte více

51 579 250 Kč

1 930 000 €

1 762 369 £

2 283 783 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Reprezentativní vila s panoramatickým výhledem na jezero Lago Como v nejprestižnější části jezera. Vila s užitnou plochou 360m2 má 2 obývací pokoje s vysokými stropy a krbem, 5 ložnic, 4 koupelny a několik balkónů a teras. Jeden z obývacích je spojený s moderní vestavěnou kuchyní. Vila je na pozemku o výměře 700m2 a má velkou zahradu s výhledem na jezero plnou palem a olivovníků, zastřešenou terasu a garáž. Vila je na vyvýšeném místě s krásným pohledem na jezero a blízko nejen města Menaggio ale i tenisového a golfového klubu. Letiště Milan Malpensa s přímým spojením do Prahy je jen 90km vzdáleno. Autem to sem z Prahy trvá asi 9 hodin.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247