Zpět na výpis

Reprezentativní vila u jezera Lugano

3
ID: IT0031

Čtěte více

15 292 800 Kč

590 000 €

522 081 £

686 946 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní vila s nádherným výhledem na jezero Lugano a hory. Tato vila se nachází na kopci na jezerem Lugano a nabízí skvělé rodinné ubytování na ploše 185 m2. Dříve byla často úspěšně pronajímána. Dolní patro se dnes používá pouze jako skladiště, bylo by ale možné obytnou plochu zdvojnásobit jeho přetvořením v další část bytu. V hlavním patře se nachází veliký obývací pokoj s krbem, kuchyně v rustikálním stylu. Z francouzských oken v obývacím pokoji lze obdivovat nádherné výhledy na jezero. Ve vile jsou 3 ložnice a 2 koupelny a další 2 pokoje, kterým lze dát různé využití. K vile patří zahrada 153m2. Jezero je 1.5km od objektu. Z Prahy to jsem trvá asi 9 hodin cesty autem nebo lze využít mezinárodní letiště v Luganu (23 km), Malpense (101 km) nebo Bergamu (135km).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247