Zpět na výpis

Renovovaný apartmán s výhledem na moře, San Vincenzo

2 ano 20m
ID: IT0572

Velmi pěkný prostorný a zrenovovaný apartmán s vynikajícím potenciálem pro výnosy z pronájmu jen pár kroků od moře...

Čtěte více

11 836 800 Kč

480 000 €

411 586 £

514 554 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento velmi pěkný a prostorný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže v centru letoviska San Vincenzo. Apartmán byl nedávno zrekonstruovaný za použití vynikajících a luxusních materiálů a je velmi elegantně zařízený. Díky své poloze se jedná o unikátní příležitost ke koupi se slibným potenciálem pro výnosy z pronájmů. Prostorný a světlý byt má užitnou plochu 80 m2 a skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, 2 ložnic a dvou koupelen. Jeho součástí je i pěkná terasa s výhledem na moře. Apartmán je opatřen klimatizací a satelitní TV. San Vincenzo je menší letovisko obklopené piniovými háji. Středisko leží na pobřeží Costa Etrusca a je přitažlivé zejména svou dlouhou písečnou pláží s pozvolným vstupem do moře. V jeho okolí se nachází městečko Venturia s horkými minerálními prameny. Najdete zde i četná archeologická naleziště, kouzelné vesničky a krásná městečka.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247