Zpět na výpis

Renovovaný apartmán s výhledem na moře, San Vincenzo

2 ano 20m
ID: IT0572

Velmi pěkný prostorný a zrenovovaný apartmán s vynikajícím potenciálem pro výnosy z pronájmu jen pár kroků od moře...

Čtěte více

13 065 600 Kč

480 000 €

435 215 £

569 034 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento velmi pěkný a prostorný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže v centru letoviska San Vincenzo. Apartmán byl nedávno zrekonstruovaný za použití vynikajících a luxusních materiálů a je velmi elegantně zařízený. Díky své poloze se jedná o unikátní příležitost ke koupi se slibným potenciálem pro výnosy z pronájmů. Prostorný a světlý byt má užitnou plochu 80 m2 a skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, 2 ložnic a dvou koupelen. Jeho součástí je i pěkná terasa s výhledem na moře. Apartmán je opatřen klimatizací a satelitní TV. San Vincenzo je menší letovisko obklopené piniovými háji. Středisko leží na pobřeží Costa Etrusca a je přitažlivé zejména svou dlouhou písečnou pláží s pozvolným vstupem do moře. V jeho okolí se nachází městečko Venturia s horkými minerálními prameny. Najdete zde i četná archeologická naleziště, kouzelné vesničky a krásná městečka.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247