Zpět na výpis

Renovované venkovské sídlo s výhledem v Calice Al Cornoviglio

8 ano
ID: IT1070

Krásné zrekonstruované sídlo z 19. století leží na velmi klidném místě, obklopené krásnou ligurskou přírodou. Jen 20 min od moře a dalších turistických atrakcí.

Čtěte více

8 159 250 Kč

330 000 €

284 453 £

348 805 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Samostatně stojící zrekonstruované venkovské sídlo o rozloze 480 m2 se zahradou a nádherným výhledem na Apuánské Alpy, Ligurské a Tyrhénské moře.

V současné době je toto sídlo provozované jako penzion s 8 ložnicemi a 5 koupelnami. Je zde 7 dalších pokojů, které jsou využívané jako bar, herna a snídaňová místnost. Součástí sídla je wifi připojení a úprava pitné vody.

Nemovitost je z 19. století a nachází se na velmi klidném a tichém místě. Nemovitost je zasazená do zelených ligurských kopců, v nejjasnějších dnech je vidět Korsika. Jen 20 km daleko je La Spezia, 25 km daleko leží známý turistický cíl Cinque Terre.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247