Zpět na výpis

Rekreačně-investiční projekt v exotickém stylu

2 1m
ID: SK0001

Zajímavý projekt dřevěných chat v exotickém stylu v rekreační oblasti Senec s možností vlastního užívání nebo výnosu cca. 7% za rok při pronájmu.

Čtěte více

2 148 768 Kč

82 900 €

73 357 £

96 522 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zajímavé kvalitně zařízené chaty přímo na vodě v oblíbeném letovisku Senec, Slnečné jazerá. Nemovitosti se nacházejí v areálu, kde je široká paleta rekreačních služeb a vyžití, možnost vodních sportů, rybolovu, sportovní hřiště, aquapak a v blízkosti je i romantická restaurace s výbornou kuchyní. Areál je vhodný pro celoroční užití, a nemovitosti lze proto i pronajímat prostřednictvím místní kanceláře s ročním výnosem 6-8000 EUR. Každá chata o velikosti 42m2 má vlastní terasu a přímý vstup do vody. Kapacita je 4 osoby + přistýlka. V ceně je kvalitní teakový nábytek, televize, klimatizace i vytápění.

Související lokality

Další nemovitosti v Slovensku

Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247