Zpět na výpis

Řadový dům v kondominiu s bazénem nedaleko pláže

1-4 1 300m
ID: IT0587

Řadový dům se třemi ložnicemi v soukromé čtvrti s bazénem a parkem jen 5 minut od pláže v městečku Porto Santa Margherita...

Čtěte více

4 813 200 Kč

180 000 €

164 807 £

212 325 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Řadový dům, který nabízíme k prodeji, se nachází v soukromém kondominiu s bazénem a hřištěm pro děti obklopeném svěží zelení pouhých 5 minut chůze od moře v městečku Porto Santa Margherita. Interiér domu byl v roce 2017 částečně rekonstruován a byla zrekonstruována koupelna v prvním patře a nové podlahy. Přístup k domu vede ze dvou stran – skrze zahradu, anebo ze zadní části domu. Od vstupu se zahradou vede dlážděný chodník zakončený malou dlážděnou terasou krytou malým balkonem v podkroví a bambusovými roletami. Užitná plocha této nemovitosti činí 65 m2 a skládá se ze 3 ložnic, z nichž jedna se nachází v podkroví a je zde možnost přidat další dvě lůžka, 2 koupelen ( jedné s oknem a sprchovým koutem a druhé s pračkou) a kuchyně s jídelním koutem propojené s obývacím prostorem. Součástí je i parkovací místo kryté plachtou proti krupobití, eventuálně lze parkovat i na ploše před domem. Po technické stránce je nemovitost opatřena klimatizací a tepelným čerpadlem. Nemovitost je díky své prestižní poloze ideální jako prázdninový dům, nebo investice s příjmem z turistického pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247