Zpět na výpis

Řadový dům v kondominiu s bazénem nedaleko pláže

1-4 1 300m
ID: IT0587

Řadový dům se třemi ložnicemi v soukromé čtvrti s bazénem a parkem jen 5 minut od pláže v městečku Porto Santa Margherita...

Čtěte více

4 575 600 Kč

180 000 €

154 602 £

218 052 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Řadový dům, který nabízíme k prodeji, se nachází v soukromém kondominiu s bazénem a hřištěm pro děti obklopeném svěží zelení pouhých 5 minut chůze od moře v městečku Porto Santa Margherita. Interiér domu byl v roce 2017 částečně rekonstruován a byla zrekonstruována koupelna v prvním patře a nové podlahy. Přístup k domu vede ze dvou stran – skrze zahradu, anebo ze zadní části domu. Od vstupu se zahradou vede dlážděný chodník zakončený malou dlážděnou terasou krytou malým balkonem v podkroví a bambusovými roletami. Užitná plocha této nemovitosti činí 65 m2 a skládá se ze 3 ložnic, z nichž jedna se nachází v podkroví a je zde možnost přidat další dvě lůžka, 2 koupelen ( jedné s oknem a sprchovým koutem a druhé s pračkou) a kuchyně s jídelním koutem propojené s obývacím prostorem. Součástí je i parkovací místo kryté plachtou proti krupobití, eventuálně lze parkovat i na ploše před domem. Po technické stránce je nemovitost opatřena klimatizací a tepelným čerpadlem. Nemovitost je díky své prestižní poloze ideální jako prázdninový dům, nebo investice s příjmem z turistického pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846