Zpět na výpis

Řadový dům v docházkové vzdálenosti od moře, La Zenia

3 1 ano 400m
ID: SP0523

Řadový dům v letovisku La Zenia leží jen 400 metrů od pláže, s dobrou dostupností a výhledem na společný bazén a ze střechy na moře...

Čtěte více

4 531 575 Kč

185 000 €

154 493 £

211 756 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dům se nachází v docházkové vzdálenosti od nádherné pláže v La Zenia (400m) a od veškeré občanské vybavenosti a také 5 minut jízdy od golfu. Hodinu od letiště v Alicante. Dům se 3 ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem s krbem, koupelnou, šatnou a dalším WC, 86m2, soukromou zahradou, velkou terasou na střeše je umístěn v kondominiu o 14 jednotkách se společným bazénem. Má výhled na bazén a ze střešní terasy je výhled na moře. Je v dobrém stavu, prodává se s nábytkem, je vyvaben topením, klimatizací, telefonem. K dispozici je společný bazén a společná zahrada
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247