Zpět na výpis

Řadový dům v docházkové vzdálenosti od moře, La Zenia

3 1 ano 400m
ID: SP0523

Řadový dům v letovisku La Zenia leží jen 400 metrů od pláže, s dobrou dostupností a výhledem na společný bazén a ze střechy na moře...

Čtěte více

4 937 650 Kč

185 000 €

165 693 £

208 586 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dům se nachází v docházkové vzdálenosti od nádherné pláže v La Zenia (400m) a od veškeré občanské vybavenosti a také 5 minut jízdy od golfu. Hodinu od letiště v Alicante. Dům se 3 ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem s krbem, koupelnou, šatnou a dalším WC, 86m2, soukromou zahradou, velkou terasou na střeše je umístěn v kondominiu o 14 jednotkách se společným bazénem. Má výhled na bazén a ze střešní terasy je výhled na moře. Je v dobrém stavu, prodává se s nábytkem, je vyvaben topením, klimatizací, telefonem. K dispozici je společný bazén a společná zahrada
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247