Zpět na výpis

Řadový dům u moře v Pals

3 1 300m
ID: SP0159

Čtěte více

5 961 600 Kč

230 000 €

203 523 £

267 793 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji tento řadový dům v Pals, v urbanizaci Mas Pinell jen pár metrů od moře. Součástí urbanizace jsou zahrady a bazén. Dům se skládá ze dvou pater. V přízemí je garáž, šatna, obývací pokoj s krbem, kuchyně a zahrada s grilovacím koutem. V prvním patře jsou 3 ložnice s vestavěnými skříněmi a koupelny. Pláž je jen 3 minuty chůze a blízko je i obchodní centrum. Dům je ve výborném stavu. Pals je jednou z nejkrásnějších a nejprestižnějších lokalit na katalánském pobřeží. Letiště v Gironě je asi hodinu a letiště v Barceloně s každodenními přímými lety do Prahy asi 2 hodiny jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247