Zpět na výpis

Řadový dům u moře a golfu

3 1
ID: SP0182

Krásný dům s úžasným výhledem na moře v urbanizaci blízko známého Sotogrande...

Čtěte více

7 646 400 Kč

295 000 €

261 041 £

343 473 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pěkný řadový dům s úchvatným výhledem na moře se skládá ze 3 ložnic, 2 koupelen, velkého obývacího pokoje s terasou a plně vybavené kuchyně s prádelnou a dalšího pokoje, vstupního patia a velké terasy/zahrady. Dům je v komplexu se společnýmbazénem. Je 5 minut jízdy od moře, golfového klubu a jachtového přístavu. Sotogrande je lehce dostupné z mezinárodních letišť v Gibraltaru (15 min), Malagy (1 hod) a Jerezu (80min). Pro výběr dalších nemovitostí v Sotogrande nás kontaktujte.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247