Zpět na výpis

Řadový dům několik minut jízdy od moře v Punta Prima

3 1 ano
ID: SP0524

Hezký řadový dům se nachází 5 minut jízdy od pláží v lokalitě Punta Prima na Costa Blanca, je v dobrém stavu a má střešní terasu s výhledem na moře v dálce...

Čtěte více

4 130 217 Kč

159 900 €

143 655 £

181 820 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tento dům se nachází cca 5 minut jízdy autem od pláže a v docházkové vzdálenosti od veškeré občanské vybavenosti, dále 5 minut jízdy od golfu a hodinu od letiště v Alicante. Dům se 3 ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem s krbem, dalším pokojem, 2 koupelnami o ploše 72 m² má také soukromou, velkou terasu na střeše. Nachází se v uzavřeném komplexu se společným bazénem. Má výhled na bazén a panoramatický výhled na moře v dálce. Dobrý stav, zlevněno o 10 000 EUR, topení, alarm, dvojitá okna. K dispozici je společný bazén a společná zahrada.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247