Zpět na výpis

Řadový dům několik minut jízdy od moře v Punta Prima

3 1 ano
ID: SP0524

Hezký řadový dům se nachází 5 minut jízdy od pláží v lokalitě Punta Prima na Costa Blanca, je v dobrém stavu a má střešní terasu s výhledem na moře v dálce...

Čtěte více

3 887 169 Kč

159 900 €

132 986 £

181 415 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento dům se nachází cca 5 minut jízdy autem od pláže a v docházkové vzdálenosti od veškeré občanské vybavenosti, dále 5 minut jízdy od golfu a hodinu od letiště v Alicante. Dům se 3 ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem s krbem, dalším pokojem, 2 koupelnami o ploše 72 m² má také soukromou, velkou terasu na střeše. Nachází se v uzavřeném komplexu se společným bazénem. Má výhled na bazén a panoramatický výhled na moře v dálce. Dobrý stav, zlevněno o 10 000 EUR, topení, alarm, dvojitá okna. K dispozici je společný bazén a společná zahrada.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247