Zpět na výpis

Řadový dům 500 metrů od moře, La Zenia

3 1 ano 500m
ID: SP0525

Tento řadový dům se nachází pouze 500 metrů od pláže v La Zenia a jen hodinu jízdy od letiště v Alicante, s výhledem na moře a se společným bazénem...

Čtěte více

4 453 750 Kč

175 000 €

147 754 £

203 052 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dům leží v docházkové vzdálenosti od nádherné pláže v La Zenia (500m) a od veškeré občanské vybavenosti včetně velkého obchodního centra a 5 minut jízdy od golfu. Letiště v Alicante je vzdálené jednu hodinu jízdy. Dům s plochou 108 m² a se 3 ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem s krbem, koupelnou, šatnou a dalším WC má soukromou zahradu a velkou terasu na střeše s výhledem na moře. Nachází se v kondominiu se společným bazénem, na který je z domu výhled. Dobrý stav, prodáváno s některým nábytkem. Dům má topení, klimatizaci a velký sklep. K dispozici společný bazén a společná zahrada.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247