Zpět na výpis

Řadové domky v Dénii

2-3 1 2 500m
ID: SP0571

Řadové domky se 2 nebo 3 ložnicemi umístěné v krásné přírodní lokalitě 5 minut autem od centra města a kousek od krásných pláží v Dénii...

Čtěte více

6 740 000 Kč - 7 683 600 Kč

250 000 € - 285 000 €

229 689 £ - 261 846 £

292 344 $ - 333 273 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji řadové domky umístěné v krásné přírodní lokalitě na severu Costa Blanca, v soukromém kondominiu se společným bazénem a společnými zahradami v oblíbeném letovisku Dénia. Nemovitosti se nacházejí jen 5 minut jízdy od centra města s veškerou občanskou vybaveností a 2,5 km od zdejších krásných pláží. Ceny domků se pohybují podle velikosti parcely od 250 000 – 285 000 EUR za nemovitost se dvěma ložnicemi. Pokud máte zájem o dům se 3 ložnicemi a 3 koupelnami, cena se navyšuje o cca 6 000 EUR. Domy jsou navrženy tak, aby propouštěly co nejvíce světla. Proto zde najdete prostorné pokoje s velkými okny, odkud si můžete vychutnat výhled na bazén. Každý z domů má terasu a střešní terasu, odkud jsou nádherné výhledy do okolí. Tato rezidence je ideální volbou pro všechny, kteří touží po luxusní vile, která poskytuje dostatek soukromí a přitom se nachází v blízkosti všech potřebných služeb a zařízení. Součástí koupě je i pozemek dle vaší volby a parkovací místo. Po technické stránce jsou domy vybaveny vestavěnými skříněmi, intercomem, bezpečnostními dveřmi a dvojitým zasklením oken. Dénia je sama o sobě velmi živým a barevným městem, které se nachází asi 103 km jižně od Valencie. Není poznamenaná masovou turistikou a ani se o to nesnaží. Proto tu nenajdete žádné megalomanské projekty, ani velké turistické komplexy a hotely. V roce 2015 byla oceněna organizací UNESCO jako hlavní město gastronomie. Najdete zde na 300 restaurací nabízejících místní speciality, z nichž jsou nejproslulejší zdejší červené krevety. Nachází se v sevření mezi mořem a horami. Nejvyšší hora Montgó se tyčí v téměř 800 metrech nadmořské výšky a roste zde 650 druhů stromů, které se majestátně vypínají proti pobřeží. Tato geografická enkláva tak vytváří příznivé prostředí s mírným a příjemným klimatem, ve kterém si člověk může užívat 20 °C po celý rok.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247