Zpět na výpis

Řadová vilka s výhledem na moře v Punta Molara

2 ano 1 000m
ID: IT1188

Řadová vilka v Punta Molara se zahrádkou a střešní terasou a výhledem na moře

Čtěte více

7 772 800 Kč

320 000 €

276 396 £

349 921 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Příjemná řadová vilka se zahrádkou zasazená v nezkažené sardinské přírodě na klidném místě v oblíbené oblasti Punta Molara/.

LOKALITA: Punta Molara se nachází na severovýchodním pobřeží Sardínie a je vyhledávanou oblastí díky krásným plážím a blízkosti letiště Costa Smeralda, které je vzdálené pouze 25min jízdy. Jedná se o velmi klidnou rezidenční oblast, kterou si oblíbí jak ti, kteří hledají místo pro klid a odpočinek, tak ti, kteří dávají přednost aktivní dovolené. Nejbližší pláží je úchvatná Cala Ginepro, ale krásné jsou také Cala Granchio, Cala Macch nebo Spiaggia delle Vacche. V blízkosti se také nachází 9-jamkové golfové hřiště Puntaldia.

POPIS NEMOVITOSTI:Tato vilka je umístěna na pozemku o výměře asi 100m2 s vnitřní výměrou cca 85m2. Světlý interiér je tvořen obývacím pokojem s kuchyňkou, 2 ložnicemi a koupelnou. Velmi atraktivním rysem je střešní terasa, která nabízí krásný výhled na moře. K venkovnímu prostoru patří také příjemná a udržovaná zahrádka.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528