Zpět na výpis

Řadová vilka s krásnou zahradou v San Teodoro

2
ID: IT0800

Krásná vilka v San Teodoru na Sardínii se zahrádkou

Čtěte více

5 828 050 Kč

229 000 €

193 347 £

265 708 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pohledná krajová řadová vilka je nabízena k prodeji v kondominiu v populárním rezortu San Teodoro. Nemovitost se nachází jen pár kroků od centra městečka a nedaleko známých pláží. Vilka o výměře asi 65m2 se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic a koupelny. Hlavní výhodou je soukromá zahrada s krásným výhledem, venkovním barbecue, sprchou a relaxační zónou.

San Teodoro je oblíbená turistická destinace na jihu od Olbie. Původní rybářská vesnička se vyvinula v živé centrum s nádhernými plážemi v karibském stylu, vybranými obchody a restauracemi. Je to také středisko různých vodních sportů včetně surfingu, windsurfingu a potápění. Pláže nabízejí krásné pohledy na ostrov Tavolara. Letiště v Olbii je vzdáleno jen asi 20min jízdy autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247