Zpět na výpis

Řadová vila v rezidenci, Budoni

2
ID: IT0913

Elegantní vila na prodej jen kousek jízdy od krásných pláží. Vila má krásnou zahradu a je ideální také jako investice za účelem turistického pronájmu...

Čtěte více

8 361 535 Kč

329 000 €

279 809 £

371 475 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V elegantní a soukromé rezidenční oblasti nabízíme k prodeji nádherný řadový dům s velkou zahradou.

Pokoje jsou prostorné a velmi světlé díky velkým oknům. Vila má plochu 130 m2 a sestává z obývacího pokoje s kuchyní, 2 ložnice a 2 koupelen. Dům má také krásnou a udržovanou zahradu.

Pouhý 1 km od domu najdeme okouzlující Porto Ottiolu, krásné pláže v Agrustos a San Teodoro jsou jen 10 minut jízdy autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247