Zpět na výpis

Řadová vila u kanálu v San Gaetano

3 5 000m
ID: IT0423

Prostorný řadový dům se nachází sice cca 5 kilometrů od moře, ale zároveň leží jen 50 metrů od kanálu, což z něj činí ideální nemovitost pro milovníky lodí…

Čtěte více

7 560 000 Kč
280 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

S pouhými 150 obyvateli je San Gaetano malou půvabnou vesničkou v laguně u Caorle. Zde se také nachází dům o třech úrovních s luxusními povrchovými úpravami a s podlahovou plochou cca 146 metrů čtverečních. V přízemí je obývací pokoj s krbem, jídelnou a kuchyňským koutem v rustikálním stylu. V prvním patře se nachází koupelna s oknem a s jacuzzi, dvě dvoulůžkové ložnice (z toho jedna vybavená šatnou a koupelnou se sprchovým koutem). Další patro tvoří půda se sníženým stropem. Zde je vybudována třetí ložnice. Nemovitost je vybavena vytápěním, klimatizací s tepelným čerpadlem, dřevěnými okny s dvojitým zasklením a dřevěnými okenicemi. Pouhých 50 metrů od pozemku je kanál s kotvištěm o velikosti 8 x 3 metry. Zahrnuty nekrytých parkovacích.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247