Zpět na výpis

Řadová vila u kanálu v San Gaetano

3 5 000m
ID: IT0423

Prostorný řadový dům se nachází sice cca 5 kilometrů od moře, ale zároveň leží jen 50 metrů od kanálu, což z něj činí ideální nemovitost pro milovníky lodí…

Čtěte více

7 135 800 Kč

280 000 €

239 023 £

332 811 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

S pouhými 150 obyvateli je San Gaetano malou půvabnou vesničkou v laguně u Caorle. Zde se také nachází dům o třech úrovních s luxusními povrchovými úpravami a s podlahovou plochou cca 146 metrů čtverečních. V přízemí je obývací pokoj s krbem, jídelnou a kuchyňským koutem v rustikálním stylu. V prvním patře se nachází koupelna s oknem a s jacuzzi, dvě dvoulůžkové ložnice (z toho jedna vybavená šatnou a koupelnou se sprchovým koutem). Další patro tvoří půda se sníženým stropem. Zde je vybudována třetí ložnice. Nemovitost je vybavena vytápěním, klimatizací s tepelným čerpadlem, dřevěnými okny s dvojitým zasklením a dřevěnými okenicemi. Pouhých 50 metrů od pozemku je kanál s kotvištěm o velikosti 8 x 3 metry. Zahrnuty nekrytých parkovacích.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846