Zpět na výpis

Řadová vila s výhledem na moře

3 ano 150m
ID: IT0900

Řadová vila s výhledem na moře na prodej se nachází jen 15 km od Costa Smeralda a v blízkosti krásných pláží v letovisku Golfo Aranci na Sardinii…

Čtěte více

9 163 800 Kč

360 000 €

308 017 £

387 541 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tato vila se nachází jen pár kroků od moře v letovisku Golfo Aranci, což je velmi moderní turistické letovisko. Vila je v blízkosti pobřeží Costa Smeralda a je poblíž krásných pláží, mezi které patří především Cala Moresca, Cala Sabina, Sos Aranzos, Cala Sassari a mnohé další.

Vila nabízí obývací pokoj s otevřenou kuchyní, tři ložnice, dvě koupelny a terasu s výhledem na moře. Pouhých 15 km od vily je přístav a letiště Olbia Costa Smeralda.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528