Zpět na výpis

Řadová vila s výhledem na moře

3 ano 150m
ID: IT0900

Řadová vila s výhledem na moře na prodej se nachází jen 15 km od Costa Smeralda a v blízkosti krásných pláží v letovisku Golfo Aranci na Sardinii…

Čtěte více

8 875 800 Kč

360 000 €

314 143 £

355 829 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tato vila se nachází jen pár kroků od moře v letovisku Golfo Aranci, což je velmi moderní turistické letovisko. Vila je v blízkosti pobřeží Costa Smeralda a je poblíž krásných pláží, mezi které patří především Cala Moresca, Cala Sabina, Sos Aranzos, Cala Sassari a mnohé další.

Vila nabízí obývací pokoj s otevřenou kuchyní, tři ložnice, dvě koupelny a terasu s výhledem na moře. Pouhých 15 km od vily je přístav a letiště Olbia Costa Smeralda.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528