Zpět na výpis

Řadová vila s bazénem a výhledem na moře v Pittulongu

3 1 ano 1 500m
ID: IT1277

Krásná vila s vlastním bazénem v Pittulongu blízko Olbie. Jedinečné panorama a pláž v docházkové vzdálenosti

Čtěte více

15 782 100 Kč

620 000 €

530 473 £

667 432 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V nádherné a strategicky výhodné poloze v zátoce Pittulongu jen 15 minut od letiště v Olbii nabízíme tuto krásnou vilu ve výborném stavu. Nemovitost se může chlubit jedinečným výhledem na pobřeží a ikonický ostrov Tavolara. Pěknou procházkou dojdete jednak na pláž nebo do centra městečka, kde najdete obchody a restaurace. Vila je zasazena v zahradě o rozloze asi 500m2, kde také najdete verandu ideální pro venkovní stolování s nádherným výhledem a krásný bazén. Vila je rozložena na dvou podlažích a nabízí světlé a prostorné místnosti a tradiční zařízení v elegantním stylu. V přízemí je umístěn velký obývací pokoj, kuchyně, a veranda a koupelna s vanou. V suterénu se nachází 3 ložnice (dvě mají přístup na zahradu) a 2 koupelny.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528