Zpět na výpis

Řadová vila 5 minut pěšky od moře, Caorle

3 ano 600m
ID: IT0483

Řadový dům v hezkém komplexu plném zeleně, kde je k dispozici bazén a moře je vzdálené jen 5 minut pěšky…

Čtěte více

3 849 000 Kč

150 000 €

134 009 £

171 044 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dvoupatrová vila o ploše 70 m2 sestává z obývacího pokoje, ze kterého se vychází na zastřešenou terasu, kuchyně, dvou ložnic v prvním patře a jedné v podkroví, koupelny a prádelny. K odpočinku poslouží předzahrádka či zahrádka za domem. K dispozici je zastřešené parkovací místo. Vila je skvělou investicí jak k vlastnímu užití, tak k turistickému pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247