Zpět na výpis

Řadová vila 400 m od moře, Caorle

3 400m
ID: IT0480

Řadová vilka v klidném komplexu s bazénem, v docházkové vzdálenosti od moře a zároveň nedaleko centra Caorle…

Čtěte více

5 424 300 Kč

210 000 €

188 665 £

238 788 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

V přízemí vily o ploše 70 m2 je situována předsíň, obývací pokoj s kuchyní a koupelna. V patře se nacházejí tři ložnice, koupelna a terasa s výhledem na bazén, která je přístupná ze dvou ložnic. Vila je vybavena klimatizací. Venkovní prostory tvoří malá předzahrádka, dlážděný prostor s grilem a parkovací místo. Vila se prodává zařízená.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247