Zpět na výpis

Půvabný hotel ve výborném stavu, Lofer

16
ID: AT0136

Půvabný alpský hotel ve výborném stavu se nachází na překrásném pozemku uprostřed přírody v celoročně turisticky oblíbeném Loferu, který leží na dojezd Salzburgu, Zell am See nebo Kitzbühelu...

Čtěte více

127 600 000 Kč

5 000 000 €

4 225 305 £

5 811 888 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento pěkný hotel na prodej se nachází na krásném pozemku uprostřed přírody, a přesto blízko vleků a centru města Lofer. Skvělá investiční příležitost.

POLOHA: Lofer je klasickým alpským městem s pěkným historickým centrem. Nachází se v Tyrolsku, pouhých 30 minut jízdy od Kitzbühelu, 40 minut od Zell am See a méně než 45 minut od Salcburku. Lokalita je oblastí nedotčené přírody nabízející řadu outdoorových aktivit od turistiky, jízdu na horských kolech, plavání až po jízdu na kajaku a mnoho dalších. Lofer je oblíbeným lyžařským střediskem s přibližně 57 km sjezdovek, které se nacházejí mezi Loferem a nedalekým Heutalem, dále je možné lyžovat i v nedalekém Waidringu, kde je k dispozici dalších 45 km sjezdovek.

NEMOVITOST A VYBAVENÍ: Hotel se nachází v klidném prostředí a nabízí opravdu úžasný výhled do okolní krajiny a na pohoří Loferer Steinberge. Nemovitost má plochu 2 004 m2. K dispozici je zde celkem 34 lůžek ve 4 standardních hotelových pokojích, 5 apartmánech a 2 studiích. Všechny pokoje a apartmány jsou ve výborném stavu, protože budova byla v roce 2015 kompletně zrekonstruována a vymalována a je vybavena moderním vybavením a stylovým nábytkem. K dispozici je restaurace s 54 místy k sezení a bar / kavárna s dalšími 20 místy. K dalšímu vybavení patří posilovna, spa centrum s finskou a tureckou saunou, 2 infračervené sauny, domácí kino, dětská herna, lyžárna, zahradní gril a kancelář. Během svého provozu získal hotel vynikající hodnocení na rezervačních platformách.

Skvělá a neopakovatelná příležitost koupě nemovitosti v jedinečné lokalitě, která láká turisti nejen v zimě, ale také v létě.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247