Zpět na výpis

Půvabný hotel ve výborném stavu, Lofer

16
ID: AT0136

Půvabný alpský hotel ve výborném stavu se nachází na překrásném pozemku uprostřed přírody v celoročně turisticky oblíbeném Loferu, který leží na dojezd Salzburgu, Zell am See nebo Kitzbühelu...

Čtěte více

134 950 000 Kč

5 000 000 €

4 580 477 £

5 893 785 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento pěkný hotel na prodej se nachází na krásném pozemku uprostřed přírody, a přesto blízko vleků a centru města Lofer. Skvělá investiční příležitost.

POLOHA: Lofer je klasickým alpským městem s pěkným historickým centrem. Nachází se v Tyrolsku, pouhých 30 minut jízdy od Kitzbühelu, 40 minut od Zell am See a méně než 45 minut od Salcburku. Lokalita je oblastí nedotčené přírody nabízející řadu outdoorových aktivit od turistiky, jízdu na horských kolech, plavání až po jízdu na kajaku a mnoho dalších. Lofer je oblíbeným lyžařským střediskem s přibližně 57 km sjezdovek, které se nacházejí mezi Loferem a nedalekým Heutalem, dále je možné lyžovat i v nedalekém Waidringu, kde je k dispozici dalších 45 km sjezdovek.

NEMOVITOST A VYBAVENÍ: Hotel se nachází v klidném prostředí a nabízí opravdu úžasný výhled do okolní krajiny a na pohoří Loferer Steinberge. Nemovitost má plochu 2 004 m2. K dispozici je zde celkem 34 lůžek ve 4 standardních hotelových pokojích, 5 apartmánech a 2 studiích. Všechny pokoje a apartmány jsou ve výborném stavu, protože budova byla v roce 2015 kompletně zrekonstruována a vymalována a je vybavena moderním vybavením a stylovým nábytkem. K dispozici je restaurace s 54 místy k sezení a bar / kavárna s dalšími 20 místy. K dalšímu vybavení patří posilovna, spa centrum s finskou a tureckou saunou, 2 infračervené sauny, domácí kino, dětská herna, lyžárna, zahradní gril a kancelář. Během svého provozu získal hotel vynikající hodnocení na rezervačních platformách.

Skvělá a neopakovatelná příležitost koupě nemovitosti v jedinečné lokalitě, která láká turisti nejen v zimě, ale také v létě.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247