Zpět na výpis

Půvabná vila s bazénem, Fontane Bianche

3 1 1 300m
ID: IT0487

Tato vila ve Fontane Bianche je ideální volbou pro ty, kteří hledají ticho a klid a pláž v docházkové vzdálenosti…

Čtěte více

6 193 200 Kč

240 000 €

209 882 £

275 989 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nově postavená vila o ploše 120 m2 stojí cca 1300 metrů od moře a do vesničky Cassibile je to necelý kilometr. V přízemí vily naleznete obývací pokoj, kuchyni, koupelnu, prádelnu a komoru a v patře tři ložnice a koupelnu. K posezení poslouží zastřešená veranda v přízemí. Kolem vily se rozprostírá dlážděný prostor a hezky udržovaná zahrada s bazénem (7 m x 4 m, hloubka 1 až 1,3 m), s olivovníky, ovocnými stromy a další vegetací. Na pozemku, který se rozprostírá na cca 1050 m2, se nalézá několik přístřešků, technické prostory a venkovní sprcha. Vila je vybavena fotovoltaickým systémem (4 kw), automatickým zavlažovacím systémem, systémem venkovního osvětlení, bezpečnostním systémem, automaticky ovládanou bránou a hliníkovými dvojitými okny s okenicemi.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247