Zpět na výpis

Půvabná vila jen 150 m od pláže, Monaco Mirante

2 150m
ID: IT0745

Vila v okouzlující lokalitě – uprostřed krajiny mezi vinicemi a olivovými háji a zároveň jen 150 metrů od nádherné, vyhlášené pláže v Monaco Mirante...

Čtěte více

5 092 010 Kč

187 000 €

168 861 £

221 055 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato půvabní vila je zasazena do krajiny mezi vinicemi a olivovými háji v Monaku Mirante a leží pouhých 150 metrů od pláže, která je známá svou krásou a na kterou se dostanete během chvilky po soukromé cestě. Vila se skládá z obývacího pokoje s krbem, plně vybaveného kuchyňského koutu, 2 dvoulůžkových ložnic, koupelny, 2 venkovních sprch (z toho je jedna krytá a s teplou vodou), dále je zde veranda a klasický středomořský dvůr s citrusovníky. Dvůr je ideální místo pro venkovní stolování. Vila má parkovací místo na pozemku, je vybavena klimatizací, wifi a kamerovým systémem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247