Zpět na výpis

Půvabná vila jen 150 m od pláže, Monaco Mirante

2 150m
ID: IT0745

Vila v okouzlující lokalitě – uprostřed krajiny mezi vinicemi a olivovými háji a zároveň jen 150 metrů od nádherné, vyhlášené pláže v Monaco Mirante...

Čtěte více

4 894 725 Kč

187 000 €

166 408 £

227 503 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato půvabní vila je zasazena do krajiny mezi vinicemi a olivovými háji v Monaku Mirante a leží pouhých 150 metrů od pláže, která je známá svou krásou a na kterou se dostanete během chvilky po soukromé cestě. Vila se skládá z obývacího pokoje s krbem, plně vybaveného kuchyňského koutu, 2 dvoulůžkových ložnic, koupelny, 2 venkovních sprch (z toho je jedna krytá a s teplou vodou), dále je zde veranda a klasický středomořský dvůr s citrusovníky. Dvůr je ideální místo pro venkovní stolování. Vila má parkovací místo na pozemku, je vybavena klimatizací, wifi a kamerovým systémem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247