Zpět na výpis

Půvabná kamenná vila s jedinečným výhledem, Massarosa

3 1
ID: IT0493

Jedinečná a zcela oddělená polovina dvojvily s neopakovatelným výhledem na krajinu a moře v dálce, postavená v typickém toskánském rustikálním stylu, obklopená olivovníky...

Čtěte více

21 751 500 Kč

850 000 €

725 340 £

940 199 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato kamenná vila nacházející se nedaleko města Pieve a Elici nabízí úchvatný výhled na pobřeží a okolní kopce. Výhled na moře je více než 180-stupňový a jsou vidět ostrovy toskánského souostroví a za obvykle i Korsika. Výhled na druhou stranu je na toskánské kopečky a 1000 let starý kamenný kostel. Hlavní budovu tvoří původní vila, která se datuje do 17. století a která byla pečlivě zrekonstruovaná s tím, že mnoho původních detailů a typických prvků zůstalo zachováno. Její plocha je cca 500 m² a má 4 podlaží, které je v případě potřeby možné jednoduše rozdělit na 2 bytové jednotky. V současné době jsou ve vile 3 ložnice, ale přestavbou je možné získat až 6 ložnic. Na zahradě je vyhřívaný bazén s krytem, který může být při koupání otevřený i zavřený. Bazén obklopuje terasa, ideální pro odpočinek či opalování. V prostorách pod bazénem jen umístěna sauna s okénkem s průhledem přímo pod hladinu bazénu. Jedná se o zcela oddělenou polovinu dvojvily. Bazén je soukromý pouze pro tuto polovinu dvojvily. Zaparkovat zde lze až 8 aut. Vilu obklopuje pozemek o rozloze 3 hektarů s 2500 olivovníky, které jsou schopny vyprodukovat každý rok až 5 tun oliv té nejvyšší kvality. Celé pozemky nebo jejich část lze přikoupit zvlášť.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247