Zpět na výpis

Půvabná kamenná vila s jedinečným výhledem, Massarosa

3 1
ID: IT0493

Jedinečná a zcela oddělená polovina dvojvily s neopakovatelným výhledem na krajinu a moře v dálce, postavená v typickém toskánském rustikálním stylu, obklopená olivovníky...

Čtěte více

19 383 750 Kč

750 000 €

648 785 £

910 420 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Tato kamenná vila nacházející se nedaleko města Pieve a Elici nabízí úchvatný výhled na pobřeží a okolní kopce. Výhled na moře je více než 180-stupňový a jsou vidět ostrovy toskánského souostroví a za obvykle i Korsika. Výhled na druhou stranu je na toskánské kopečky a 1000 let starý kamenný kostel. Hlavní budovu tvoří původní vila, která se datuje do 17. století a která byla pečlivě zrekonstruovaná s tím, že mnoho původních detailů a typických prvků zůstalo zachováno. Její plocha je cca 500 m² a má 4 podlaží, které je v případě potřeby možné jednoduše rozdělit na 2 bytové jednotky. V současné době jsou ve vile 3 ložnice, ale přestavbou je možné získat až 6 ložnic. Na zahradě je vyhřívaný bazén s krytem, který může být při koupání otevřený i zavřený. Bazén obklopuje terasa, ideální pro odpočinek či opalování. V prostorách pod bazénem jen umístěna sauna s okénkem s průhledem přímo pod hladinu bazénu. Jedná se o zcela oddělenou polovinu dvojvily. Bazén je soukromý pouze pro tuto polovinu dvojvily. Zaparkovat zde lze až 8 aut. Vilu obklopuje pozemek o rozloze 3 hektarů s 2500 olivovníky, které jsou schopny vyprodukovat každý rok až 5 tun oliv té nejvyšší kvality. Celé pozemky nebo jejich část lze přikoupit zvlášť.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528