Zpět na výpis

Půvabná farma s vinicí a olivovým hájem, Riparbella

4 1
ID: IT0690

Nádherná klasická toskánská usedlost nedaleko městečka Riparbella s panoramatickým výhledem, bazénem a především vinicemi a olivovníky...

Čtěte více

20 611 100 Kč

790 000 €

713 360 £

937 209 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nádherná farma z počátku 20. let se nachází v oblasti Val di Cecina nedaleko městečka Riparbella, ve kterém najdete veškerou občanskou vybavenost. Velkou výhodou je poloha nemovitosti, která je umístěna mezi etruskou Volterrou, vyhlášenou vinařskou oblastí Bolgheri a mořem. Díky své poloze se odsud nabízí nádherný panoramatický výhled na okolní kopce. Přístup vede přes cestu lemovanou oleandry a elektrickou bránu. Součástí nemovitosti je i garáž. Dům je obklopen 2 ha půdy, náleží k němu i dependance např. pro hosty, středně velký bazén a sklad. Nemovitost má užitnou plochu 300 m2, která se skládá z velkého pokoje používaného jako vstupní hala ze kterého vede schodiště do prostoru pro spaní. Tento prostor po pravé straně sousedí s garáží, technickou místností a koupelnou. Po levé straně se nacházejí dveře vedoucí do jídelny, která je propojena s velkým obývacím pokojem a kuchyní. Celá tato oblast má terasové dveře umožňující přístup do zahrady s výhledem bazén. V prvním patře, se nachází velký balkon, který zároveň propojuje 4 pokoje, z nichž 1 slouží jako hlavní ložnice s vlastní koupelnou a parketami. Dále jsou zde další 2 pokoje s přilehlou koupelnou a další pokoj, který lze použít jako pracovnu nebo čtvrtou ložnici. Pozemek má rozlohu 2 ha a najdete zde 150 olivovníků ( asi 500 m odsud je i mlýn na zpracování oliv), 3 000 m2 vinic, středně velkého vyhřívaného bazénu, technické místnosti pro bazén, kůlny a depandance pro hosty. Je zde i prostor pro pěstování zeleniny. Letovisko Riparbella leží jen pár kilometrů od moře ponořené do vinic a olivových hájů. Zdejší zemědělské podniky produkují jedny z nejlepších vín v tomto kraji a vyhlášené olivové oleje. Úzké středověké uličky procházejí mezi historickými domy, které byly postaveny kolem zdejšího hradu. Kromě historického centra nabízí okolí města množství značených turistických stezek vedoucích krásnou panenskou krajinou.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247