Zpět na výpis

Působivý byt v historickém paláci v Casale Marittimo

1
ID: IT0675

Zrenovovaný byt v historickém paláci v typickém toskánském městečku

Čtěte více

4 067 200 Kč

160 000 €

137 424 £

193 824 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Milovníky historických staveb jistě ohromí tento originální nádherně zrekonstruovný byt v kamenném paláci v toskánském městečku Casale Marittimo. Tato exkluzivní nemovitost byla zrekonstruována s citem a respektem k původním prvkům. Byt v prvním patře paláce, o výměře asi 70m2, se skládá z velkého obývacího pokoje, studovny, ložnice, 2 zajímavých koupelen a kuchyně. Byt je položen ve výborné pozici nedaleko obchodů a restaurací. Je vzdálen pouze 11km od nejbližších pláží a v blízkosti dalších toskánských atrakcí, včetně vinic Bolgheri se známým supertoskánským vínem, městeček Montescudaio, Guardistallo nebo Querceto, kde najdete typické toskánské restaurace a zátiší. Vzdálenost k letišti v Pise je necelých 50min. Díky svému charakteru, šarmu a výborné poloze je nemovitost také velmi vhodná pro turistický pronájem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247