Zpět na výpis

Působivá vila s bazénem přímo u pláže v Marbelle

8 1 ano 10m
ID: SP0436

Velkoryse řešená vila přímo na pláži v Marbelle na Costa del Sol…

Čtěte více

321 687 500 Kč

12 500 000 €

10 803 583 £

13 903 596 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato velkorysá nedávno postavená vila stojící v první linii na pláži je navržena v krásném středomořském stylu. Má dvě podlaží a suterén. Interiér je zpracovaný v rustikálním stylu s terakotovými podlahami a je částečně vykládaný mramorem. Tato impozantní nemovitost se může pochlubit prostornou vstupní halou vedoucí do obrovské přijímací místnosti s dřevěnými trámovými stropy, dále je zde samostatná jídelna, knihovna, 3 šatny pro hosty, plně vybavená kuchyň ve venkovském stylu s velkým jídelním koutem a 8 ložnic se 6 koupelnami. Hlavní ložnice s koupelnou se nachází v horním patře a pyšní se krásně navrženou galerií poskytující útulné posezení. K ložnici náleží 2 velké šatny. Novým majitelům bude k dispozici také úžasná velká terasa s výhledem na moře. Z celé vily se vám naskytne dechberoucí výhled na moře, který si můžete vychutnávat po celý den. Ve vzrostlé zahradě jsou úžasné středomořské rostliny včetně citronovníků, pomerančovníků a palem. Zahradu zdobí fontána a vyhřívaný bazén, najdete zde také vlastní studnu. Garáž poskytuje prostor pro minimálně 10 vozů. V suterénu je možnost vybudovat soukromý kinosál nebo hernu. K domu náleží také vlastní ubytování pro služebnictvo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247