Zpět na výpis

Prostorný řadový dům s výhledem na přístav

4 ano 50m
ID: IT0586

Nově zrekonstruovaný řadový dům se čtyřmi ložnicemi a výhledem na přístav v Porto Santa Margherita...

Čtěte více

5 639 700 Kč

220 000 €

195 850 £

246 555 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento řadový dům byl nedávno kompletně zrekonstruovaný a je umístěn přímo proti krásnému přístavu, který se nachází přes ulici v městečku Porto Santa Margherita. Užitná plocha domu činí 90 m2 a vedou k němu dva přístupy: první skrze branku a dlážděnou terasu s malou zahrádkou s okrasnými rostlinami a druhý ze zadní části domu. Je zde možnost zbudovat kryté parkovací místo. Dům je kompletně vybaven a působí velmi útulně. V přízemí se nachází malá vstupní hala, sklípek, prádelna a komora. V prvním patře je umístěna kuchyně, obývací pokoj se vstupem na terasu, odkud je příjemný výhled na přístav. Dále zde najdete koupelnu se sprchovým koutem a kamna na pelety, která jsou napojena na hlavní ložnici. Ve druhém patře je spací zóna se 3 prostornými ložnicemi, z nichž jedna je v současné době využívána jako šatna. Dále se zde nachází koupelna s vanou a terasa. Na třetím podlaží je umístěno podkroví s malou terasou. Po technické stránce je dům vybaven klimatizací, bojlerem a tepelným čerpadlem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247