Zpět na výpis

Prostorný řadový dům s výhledem na přístav

4 ano 50m
ID: IT0586

Nově zrekonstruovaný řadový dům se čtyřmi ložnicemi a výhledem na přístav v Porto Santa Margherita...

Čtěte více

5 109 975 Kč

195 000 €

168 235 £

234 682 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento řadový dům byl nedávno kompletně zrekonstruovaný a je umístěn přímo proti krásnému přístavu, který se nachází přes ulici v městečku Porto Santa Margherita. Užitná plocha domu činí 90 m2 a vedou k němu dva přístupy: první skrze branku a dlážděnou terasu s malou zahrádkou s okrasnými rostlinami a druhý ze zadní části domu. Je zde možnost zbudovat kryté parkovací místo. Dům je kompletně vybaven a působí velmi útulně. V přízemí se nachází malá vstupní hala, sklípek, prádelna a komora. V prvním patře je umístěna kuchyně, obývací pokoj se vstupem na terasu, odkud je příjemný výhled na přístav. Dále zde najdete koupelnu se sprchovým koutem a kamna na pelety, která jsou napojena na hlavní ložnici. Ve druhém patře je spací zóna se 3 prostornými ložnicemi, z nichž jedna je v současné době využívána jako šatna. Dále se zde nachází koupelna s vanou a terasa. Na třetím podlaží je umístěno podkroví s malou terasou. Po technické stránce je dům vybaven klimatizací, bojlerem a tepelným čerpadlem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247