Zpět na výpis

Prostorný lyžařský apartmán s hotelovými službami, Kitzbühel

3
ID: AT0109

Třípokojový lyžařský apartmán s plným servisem, v blízkosti lyžařských vleků a prvotřídního zázemí, v boutique hotelu v Kitzbühelu v rakouských Alpách…

Čtěte více

46 298 350 Kč

1 790 000 €

1 613 408 £

2 030 986 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Nabízena je jedinečná příležitost ke koupi prostorného lyžařského apartmánu o rozloze 177 m² s plnými službami v boutique hotelu v Kitzbühelu. Tato úžasná lyžařská nemovitost se nachází na slunečné straně Kitzbühelu s nádherným výhledem na Hahnenkamm, Wilder Kaiser a na ostatní okolní hory. Majitelé budou mít možnost se těšit z mnoha atraktivních outdoorových aktivit, které Kitzbühel nabízí, a to včetně golfu, lyžování, jízdy na horských kolech a turistiky. Tento lyžařský apartmán přináleží k malému hotelu a budoucí vlastníci budou moci užívat všechny jeho prvotřídní služby včetně wellness centra, cateringu a úklidu. Apartmán se nachází ve druhém patře a je vybaven vysoce kvalitními přírodními materiály, které vytvářejí útulné a přesto stylové prostředí. K jeho vybavení byly použity nejnovější technologie, které poskytnou svým budoucím residentům nejvyšší stupeň pohodlí. Centrálním místem apartmánu je otevřený prostor obývacího pokoje s jídelnou a s vysoce kvalitní kuchyní. Velmi příjemným prvkem je také krb, který spoluvytváří alpskou atmosféru a vytváří skvělé místo pro relaxaci za mrazivých dnů. Apartmán má podlažní plynové vytápění. V apartmánu se nacházejí 3 prostorné ložnice s množstvím úložného prostoru, a ke každé ložnici náleží také moderně zařízená koupelna. K apartmánu patří také vlastní sklep a podzemní parkoviště. Kitzbühel je od Prahy vzdálený zhruba 5 hodin jízdy autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247