Zpět na výpis

Prostorný horský dům se 3 apartmány v Osttirol

6
ID: AT0239

Exkluzivní nabídka - krásný apartmánový dům na prodej ve východním Tyrolsku se 3 prostornými apartmány a pouze 15 minut jízdy od lyžařských středisek…

Čtěte více

11 022 750 Kč

450 000 €

375 793 £

515 082 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Hezký a prostorný dům se nachází v malebném údolí v Hopfgarten in Defereggen jen pár minut na dojezd zimním střediskům jako je Matrei a Sankt Jakob.

POLOHA: Apartmánový dům se nachází v malebné obci s necelými 800 obyvateli v Tyrolsku, v půvabém údolí a cca 15 minut na dojezd střediskům jako je Matrei (45 km sjezdovek) nebo St. Jakob im Defereggental / Brunnalm (24 km sjezdovek). Navíc jen 800 metrů od domu se nachází malá sjezdovka s pomou. Na konci obce také začíná bežkařská trasa táhnoucí se údolím až do městečka Sankt Jakob a dále k jezeru Obersee v nadmořské výšce 2016 m nad mořem. Oblast má co nabídnout i během letních měsíců - nespočet turistických a cykloturistických stezek, zajímavé památky, jezera ke koupání, cesty via ferrata, vodopády atd.

NEMOVITOST: Dům se nachází ve svahu a má celkem 4 patra. Celkem jsou zde 3 apartmány a prostorný suterén. Jeden apartmán se musí využívat pro vlastní bydlení, druhé dva slouží nyní k výnosnému turistickému pronájmu:

Apartmán č.1 (plocha 82 m2, terasa 16 m2 + sklep 16 m2) : je po celkové rekonstrukci (nové rozvody elektřiny a vody, topení, obklady, sanita, nová kuchyňská linka včetně vybavení) a je plně vybavený. Sestává z obývacího pokoje (kde jsou i původní kachlová kamna) s kuchyní, 2 ložnic, komory, samostatné toalety, koupelny a velké chodby.

Apartmán č.2 (plocha 82 m2, sklep 16 m2) : je po částečné rekonstrukci a sestává z obývacího pokoje s kuchyní, 2 ložnic, komory, samostatné toalety, koupelny se sprchovým koutem a vanou a velké chodby. Byt má také balkon ve tvaru L orientovaný na východ na jih.

Apartmán č.3: je z velké části také zrekonstruovaný (včetně elektroinstalace) a je situován v podkroví. Sestává z obývacího pokoje s kuchyní, 2 ložnic (každá se 4 lůžky), koupelny a samostatného WC.

U domu je dostatek parkovacích míst pro všechny bytové jednotky. Na zahradě je také domek, kde je možné uložit např. kola. Vytápění domu je možné ovládat přes mobilní aplikaci se vzdáleným přístupem.

Pro více informací nebo fotografií nás, prosím, kontaktujte.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247