Zpět na výpis

Prostorný dvojdomek v Caorle

5 300m
ID: IT0271

Prostorný dvojdomek jen 300 metrů od pláže…

Čtěte více

15 233 250 Kč

570 000 €

520 492 £

674 485 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento prostorný dvojdomek (250 m²) se soukromou zahradou sestává ze 2 bytových jednotek. Na pozemku je bazén, samostatný vstup pro pěší a pro auta. V přízemí se nachází kuchyně, obývací pokoj, koupelna a ložnice s manželskou postelí, dvě velké verandy orientované směrem na jih a na sever. V prvním patře jsou čtyři dvoulůžkové ložnice, dvě koupelny a velká terasa. Vila se nachází jen 300 m od pláže.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247