Zpět na výpis

Prostorný apartmán v centru Cavalese a poblíž sjezdovek

3
ID: IT0556

Útulný alpský podkrovní apartmán na prodej...

Čtěte více

12 305 340 Kč

499 000 €

440 074 £

486 877 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V srdci lyžařského areálu Val di Fiemme, v historickém centru malebného městečka Cavalese, je umístěn tento prostorný moderní dvoupodlažní apartmán o rozloze 140 m2. Apartmán se nachází v bezprostřední blízkosti veškeré občanské vybavenosti, tj. obchodů, restaurací a typických italských barů. Zastávka skibusu je jen přes ulici, takže do Alpe Cermis se dostanete za 2 minuty (1 zastávka) nebo do lyžařských terénů Pampeago za méně než 20 minut (11 km). Byt je umístěn ve 3. a ve 4. patře elegantního městského domu s výtahem, renovovaného v roce 2008. Ve spodní úrovni se nachází velký obývací pokoj s integrovanou kuchyní, 1 ložnice s vlastní koupelnou a 1 malá ložnice / pracovna a koupelna. K dispozici je také krásná terasa s výhledem na dramatické vrcholky Alpe Cermis. V horním patře najdete 1 hlavní ložnici s koupelnou, další pracovnu / ložnici a šatnu. K dispozici je také sklad lyží. Soukromé parkoviště není zahrnuto v ceně, ale parkování je možné v okolních ulicích nebo veřejných parkovištích. Samotné Alpe Cermis je součástí širšího údolí Val di Fiemme s více než 100 km sjezdovek, které spadá pod velkou lyžařskou oblast Dolomiti Superski pokládanou za největší lyžařský areál na světě, který se pyšní 1 200 km sjezdovek. Val di Fiemme nabízí jedny z nejkrásnějších panoramat a je velmi populární i v létě, kdy se návštěvníci mohou vydat na nezapomenutelné výlety do hor. Cavalese se nachází méně než 1 hodinu od Bolzana, 2 hodiny od Innsbrucku a 2,5 hodiny od letišť v Benátkách a v Trevisu. Mnichov je odsud vzdálen 4 hodiny jízdy. Nejkratší cesta z Prahy se sem přes Innsbruck a je zhruba 610 km dlouhá. Pro svou výhodnou polohu a snadnou dostupnost je tato nemovitost ideální pro každého, kdo miluje italské Dolomity a chce mít přímý přístup k lyžařským terénům a zároveň i k některým větším lyžařským areálům v krátké dojezdové vzdálenosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528