Zpět na výpis

Prostorný apartmán u Madonna di Campiglio

2
ID: IT0875

Prostorný apartmán na prodej v atraktivní lokalitě ve středisku Madonna di Campiglio

Čtěte více

5 834 400 Kč

240 000 €

199 603 £

272 292 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Ve vesničce Giustino jen asi 2km od lanovky v Pinzolu se nachází tento pohledný velký apartmán o výměře asi 112m2.

LOKALITA: Lyžařská oblast Campiglio Dolomiti di Brenta nabízí přes 150km perfektně upravených a plně propojených terénů pro lyžaře všech úrovní. Okolní vrcholky Dolomitů nabízejí různorodá, ale vždy nádherná panoramata. Tento region je také velmi oblíbený mimo lyžařskou sezónu, kdy se stává rájem pro pěší turisty a cyklisty. Jezero Garda je jednoduše dosažitelné s širokou nabídkou vodních sportů.

POPIS NEMOVITOSTI: Jednotka je umístěna v 2. a 3. patře pěkného rezidenčního domu a je rozložena následovně. V druhém patře najdete chodbu a velký obývací pokoj s vchodem na jižně orientovaný balkon, oddělenou kuchyni a spíž se vchodem na další, západně orientovaný balkon a dále koupelnu. Vnitřní schody vedou do podkrovní úrovně, kde se nachází 2 ložnice a prostorná koupelna. Apartmán nemá vlastní parkování, ale parkování není problém v okolí, kde najdete mnoho veřejných parkovacích míst. Nemovitost má k dispozici sklípek.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528