Zpět na výpis

Prostorný apartmán u jezera s tavernou Sirmione

2-3 1 250m
ID: IT0604

Dvoupodlažní apartmán s malou hospůdku kousek od jezera Lago di Garda v historickém městečku Sirmione v soukromém rezidenčním komplexu se společným bazénem...

Čtěte více

6 671 350 Kč

245 000 €

221 235 £

289 618 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji krásný třípokojový apartmán s tavernou v Sirmione, pouhých 250 metrů od jezera. Byt je kompletně vybavený a v perfektním stavu. Je umístěn v přízemí soukromé rezidenční budovy a ze tří stran jej obklopuje zahrada. Za budovou se nachází pěkný společný bazén. Součástí jednotky je i garáž. Apartmán má užitnou plochu 90 m2. Skládá se z obývacího pokoje s otevřenou kuchyní a francouzským oknem umožňující přístup na terasu a zahradu, předsíně, 1 prostorné dvoulůžkové ložnice a 1 další velké ložnice – z obou ložnice je přístup do soukromé zahrady v zadní části. Dále zde najdete prostornou koupelnu se sprchovým koutem,. Z obývacího pokoje vede široké schodiště do spodního patra, kde se nachází světlá vytápěná hospůdka, kterou lze přestavět na třetí ložnici a další koupelna. Po technické stránce je byt vybaven nezávislým vytápěním s externím kotlem, klimatizací a dvojitým prosklením oken. Apartmán se prodává zařízený. Jímavou nabídkou nejen z hlediska investic, ale i pro ty, kteří hledají rekreační byt nedaleko jezera. Sirmione je historické městečko s krásným hradem, které se rozkládá na poloostrově jezera Lago di Garda. Kromě krásného historického centra s kostely a krásnou architekturou stojí za návštěvu i Terme di Sirmione – termální lázně postavené přímo na březích jezera.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247