Zpět na výpis

Prostorný apartmán u jezera s tavernou Sirmione

2-3 1 250m
ID: IT0604

Dvoupodlažní apartmán s malou hospůdku kousek od jezera Lago di Garda v historickém městečku Sirmione v soukromém rezidenčním komplexu se společným bazénem...

Čtěte více

6 248 725 Kč

245 000 €

206 460 £

285 552 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji krásný třípokojový apartmán s tavernou v Sirmione, pouhých 250 metrů od jezera. Byt je kompletně vybavený a v perfektním stavu. Je umístěn v přízemí soukromé rezidenční budovy a ze tří stran jej obklopuje zahrada. Za budovou se nachází pěkný společný bazén. Součástí jednotky je i garáž. Apartmán má užitnou plochu 90 m2. Skládá se z obývacího pokoje s otevřenou kuchyní a francouzským oknem umožňující přístup na terasu a zahradu, předsíně, 1 prostorné dvoulůžkové ložnice a 1 další velké ložnice – z obou ložnice je přístup do soukromé zahrady v zadní části. Dále zde najdete prostornou koupelnu se sprchovým koutem,. Z obývacího pokoje vede široké schodiště do spodního patra, kde se nachází světlá vytápěná hospůdka, kterou lze přestavět na třetí ložnici a další koupelna. Po technické stránce je byt vybaven nezávislým vytápěním s externím kotlem, klimatizací a dvojitým prosklením oken. Apartmán se prodává zařízený. Jímavou nabídkou nejen z hlediska investic, ale i pro ty, kteří hledají rekreační byt nedaleko jezera. Sirmione je historické městečko s krásným hradem, které se rozkládá na poloostrově jezera Lago di Garda. Kromě krásného historického centra s kostely a krásnou architekturou stojí za návštěvu i Terme di Sirmione – termální lázně postavené přímo na březích jezera.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247