Zpět na výpis

Prostorný apartmán s výhledem na moře v Caorle

2 1 ano 100m
ID: IT0608

Hezký byt s výhledem na moře je umístěn v soukromé rezidenci s bazénem - to vše jen 100 metrů od moře...

Čtěte více

4 550 180 Kč

179 000 €

152 394 £

202 970 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Nabízíme k prodeji pěkný a velmi prostorný apartmán s výhledem na moře, který se nachází v soukromé rezidenci s velkým parkem a bazénem pro dospělé i děti. Jedná se o rohový byt v prvním patře budovy s výtahem. Je složen z velkého a světlého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 dvoulůžkové ložnice, 1 koupelny a dvou teras. Součástí prodeje je i kryté parkovací místo. Apartmán je nově zrekonstruovaný a vybavený vytápěním a klimatizací. Nachází se kousek od pláže v budově v přímé linii proti moři. V jeho těsné blízkosti najdete supermarket, lékárnu, autobusovou zastávku a veškerá potřebná zařízení včetně restaurací.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846