Zpět na výpis

Prostorný apartmán s terasou, Duna Verde

2 1 10m
ID: IT0606

Prostorný apartmán se dvěma ložnicemi a terasou v privilegované poloze na pláži v soukromé rezidenci s bazénem a domovníkem...

Čtěte více

8 103 000 Kč

300 000 €

275 275 £

352 182 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji či investici prostorný apartmán, který je umístěn v soukromém rezidenčním komplexu se zahradami, bazénem a domovníkem v privilegované poloze na pláži v letovisku Duna Verde v Caorle. Jeho součástí jsou i 2 krytá parkovací místa. Apartmán je dvoupodlažní a skládá se z 1. patra a podkroví. V prvním patře se nachází obývací pokoj, kuchyňský kout, 2 velké dvoulůžkové ložnice a 2 koupelny. V podkroví je velký obývací pokoj s terasou. Duna Verde je nejoblíbenější částí Caorle. Je to menší a klidnější rezort situovaný mezi Caorle a Eraclea Mare. Toto letovisko bývá označováno jako nejzelenější v severním regionu. Najdete zde nádherné písečné duny a zelené piniové oblasti, které jsou chráněny zákonem. Určitě vás uchvátí i 9 km dlouhá pláž. V letovisku panuje čilý ruch a nabízí mnoho sportovního vyžití včetně golfu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247