Zpět na výpis

Prostorný apartmán s terasou, Duna Verde

2 1 10m
ID: IT0606

Prostorný apartmán se dvěma ložnicemi a terasou v privilegované poloze na pláži v soukromé rezidenci s bazénem a domovníkem...

Čtěte více

7 650 000 Kč

300 000 €

255 417 £

356 727 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Nabízíme k prodeji či investici prostorný apartmán, který je umístěn v soukromém rezidenčním komplexu se zahradami, bazénem a domovníkem v privilegované poloze na pláži v letovisku Duna Verde v Caorle. Jeho součástí jsou i 2 krytá parkovací místa. Apartmán je dvoupodlažní a skládá se z 1. patra a podkroví. V prvním patře se nachází obývací pokoj, kuchyňský kout, 2 velké dvoulůžkové ložnice a 2 koupelny. V podkroví je velký obývací pokoj s terasou. Duna Verde je nejoblíbenější částí Caorle. Je to menší a klidnější rezort situovaný mezi Caorle a Eraclea Mare. Toto letovisko bývá označováno jako nejzelenější v severním regionu. Najdete zde nádherné písečné duny a zelené piniové oblasti, které jsou chráněny zákonem. Určitě vás uchvátí i 9 km dlouhá pláž. V letovisku panuje čilý ruch a nabízí mnoho sportovního vyžití včetně golfu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846