Zpět na výpis

Prostorný apartmán pár kroků od pláže v Bibione

3 500m
ID: IT0601

Velmi pěkný a prostorný apartmán v Bibione nedaleko pláže se třemi ložnicemi s přistýlkami, terasou a velkým prostorem pro spaní...

Čtěte více

4 412 100 Kč

165 000 €

151 073 £

194 631 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi pěkný apartmán s mnoha postelemi, který vám nabízíme, se nachází v Bibione v ulici Corso del Sole zhruba 500 metrů od pláže. Byt se nachází v pátém patře a jeho užitná plocha činí 90 m2. Skládá se z: velmi prostorného a světlého obývacího pokoje, krásné terasy, odděleného kuchyňského koutu, 1 dvoulůžkové ložnice s šatní skříní, 1 dvoulůžkové ložnice s možností přistýlky, 1 koupelny s oknem, další ložnice a terasy. Součástí jednotky je očíslované parkovací místo. Jedinečný byt v této velikosti a navrch v blízkosti všech potřebných služeb. Vynikající investice!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247