Zpět na výpis

Prostorný apartmán pár kroků od pláže v Bibione

3 500m
ID: IT0601

Velmi pěkný a prostorný apartmán v Bibione nedaleko pláže se třemi ložnicemi s přistýlkami, terasou a velkým prostorem pro spaní...

Čtěte více

4 207 500 Kč

165 000 €

140 479 £

196 200 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Velmi pěkný apartmán s mnoha postelemi, který vám nabízíme, se nachází v Bibione v ulici Corso del Sole zhruba 500 metrů od pláže. Byt se nachází v pátém patře a jeho užitná plocha činí 90 m2. Skládá se z: velmi prostorného a světlého obývacího pokoje, krásné terasy, odděleného kuchyňského koutu, 1 dvoulůžkové ložnice s šatní skříní, 1 dvoulůžkové ložnice s možností přistýlky, 1 koupelny s oknem, další ložnice a terasy. Součástí jednotky je očíslované parkovací místo. Jedinečný byt v této velikosti a navrch v blízkosti všech potřebných služeb. Vynikající investice!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846