Zpět na výpis

Prostorný apartmán blízko pláže v Caorle

2 200m
ID: IT0710

Třípokojový byt s rohovou terasou v blízkosti pláže a občanské vybavenosti v Caorle...

Čtěte více

4 135 200 Kč

160 000 €

138 677 £

192 954 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji moderní zrekonstruovaný třípokojový apartmán, který se nachází v Caorle, ve čtvrti Porto Santa Margherita zhruba 200 metrů od vstupu na pláž a v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Byt je klimatizovaný a součástí prodeje je i kryté parkovací místo. Užitná plocha apartmánu činí 70 m2 a skládá se z velkého obývacího pokoje s krásnými posuvnými skleněnými dveřmi, které se otevírají na terasu, dále z kuchyňského koutu, 2 ložnic a koupelny s oknem. Terasa ohraničuje celý obvod bytu a díky své velikosti umožňuje příjemné venkovní posezení i dostatek prostoru pro slunění a opalování. Caorle je oblíbené letovisko v regionu Benátsko. Má krásné historické centrum a dlouhou písečnou pláž. Nedaleko historického centra se nachází vodní park Aquafollie. Nejmenší ocení i blízký lunapark. V okolí se nachází Benátky (70 km), Padova (106 km), zábavní park Gulliverlandia (41 km) nebo zoologická zahrada v Lignano Riviera (42 km). Je také možnost podniknout odsud výlety lodí. Z Prahy je Caorle vzdáleno 790 km, z Brna 700 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247