Zpět na výpis

Prostorný apartmán bez povinnosti pronájmu, Russbach

4
ID: AT0195

Prostorný podkrovní apartmán na prodej v srdci lyžařské oblasti Dachstein West s vyhledávaným statusem bez povinného pronájmu...

Čtěte více

8 692 200 Kč

330 000 €

295 011 £

391 523 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Útulný podkrovní byt na prodej se nachází v docházkové vzdálenosti od vleků v centru idylického městečka Rußbach a má výhled na okolní hory.

POLOHA: Rußbach am Paß Gschütt je součástí lyžařské oblasti Dachstein West, která nabízí 51 km sjezdovek a nespočet dalších volnočasových aktitvit jak během zimní sezóny, tak během léta. Oblast je navíc vzdálená ani ne půl hodiny od oblasti Ski Amadé, golfových hřišť nebo lázní. Přímo v Rußbachu je také přírodní koupaliště a veškerá občanská vybavenost.

NEMOVITOST : Apartmán o ploše 170 m² se nachází ve třetím a nejvyšším patře dobře udržované budovy z roku 1988. Apartmán sestává ze vstupní haly, obývacího pokoje, kuchyně s jídelním koutem, koupelny, 4 ložnic a balkonu. Apartmán má 2 skladovací prostory a parkovací stání.

UŽITÍ : Apartmán má vzácný status volnočasového bydlení - majitel není povinnen jej pronajímat, ale případě zájmu jej samozřejmě pronajímat může.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247